• Wpisów: 5
  • Średnio co: 199 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 09:47
  • Licznik odwiedzin: 2 812 / 1196 dni
 
indiansoul
 
Indian Girl: No to start.
Piszę dla siebie, ale jeśli kogoś to zainteresuje - miło.
Jest początek września. Urlop i Polska.
I już mam dosyć, rodzice się kłócą. To nie na moją zszarganą psychikę.
Po 7 latach w kwietniu zakończyłam związek. Otoczenie: moja wina. Że pił i bił wiedzą 2osoby. Nieważne. Chuj z tym. To już za mną.
Teraz jestem na drodze do zajebistości. -5kg już za mną.
Następne -10kg przedemną haha. Wish me luck bitch.

Mieszkam z przyjaciółmi.

Poznałam chłopaka. Myślałam, że miłość istnieje. BO jest PRZE zajebisty i wporządku. Ogarniety. Ale... TEż po rozstaniu, po 7 latach. I nie szuka niczego na stałe.
A głupia ja co? Spotykam się. Tak. Głównie sex. Ale jest wspaniały. Ten seks jest wspaniały w sensie. Nigdy mi z nikim nie było tak dobrze. TO jest dramat bo co zrobie jak to się w końcu skończy.
Np teraz. 3 tyg w Polsce, a on napisał RAZ. Wiem, że jak wrócę to się spotkamy. Piwo/wino, spacer, łóżko. I tak 2 razy w tygodniu. Tylko co dalej...

Konto na badoo założyłam. Ej z tamtąd się znamy haha.
Może się trafi ktoś normalny. Czy tacy istnieją?

Tatuaż goi się dobrze. Wydziaralam sobie udo. Piękną indianką <3 Boląło jak nic-nigdy. Najgorsze 8 godzin w moim życiu. Mama mnie już nie kocha. Moje tatuaże (dopiero 2!) nazwała porażką pedagogiczno-wychowawczą... Jak zwykle zimna i bez emocji na zewnątrz. Kazała obiecać, że to drugi i ostatni. Ale nie mogę. Bo już mam termin na 2 nogę... To uzależnia, prawda co mówią.

Dziś pierwszy raz od tatuazu troche poćwiczyłam. Nie mogłam przez ponad tydzień bo rana była za świeża. Forma spadła do zera. I wpierdolilam 7 trufli. Draamaaaty 21 wieku. Jutro spotykam się z kolegą - gejem. Po 3 latach. Pierwszy raz od wyjazdu do Anglii. Pewnie mnie zabierze na coś pysznego do jedzenia. A on zna dobre miejsca. W moim pięknym Toruniu... Tesknie. Ale chyba nie chcialabym wrócić... GŁupie ;)

Tak mnie jarają wytatuowani ludzie. CHCE WIĘCEJ
tumblr_mjqw7aSjZS1rgvinyo1_500.jpg


CUDO :|:|
11035933_943472472374178_6647347313527107675_n.jpg

Nie możesz dodać komentarza.